1. Dziś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.15.

2. W związku ze zmianą czasu Msza św. w Krasiczynie o godz. 18.00

3. W wtorek spotkanie grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.

4. W środę Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.45, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej.

6. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. W piątek jeśli będzie odpowiednia pogoda Drogę Krzyżową odprawimy wędrując po naszej miejscowości. Msza Św. o godz. 18.00 a po niej Droga Krzyżowa – prosimy zabrać świece lub znicze.

8. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00 i jest to również spowiedź świąteczna, prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.

9. Mszy Św. i Droga Krzyżowa w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach Msza św. o 17.30, a po niej Droga Krzyżowa.

10. W piątek spotkanie młodzieży KSM.

11. W najbliższą sobotę spowiedź w naszej parafii: Krasiczyn 10.00 – 12.00, Korytniki 10.30 – 11.30, Chołowice i Mielnów 10.30 – 11.00.

12. Bóg zapłać parafianom: Prokopska Elżbieta, Prokopska Magdalena, Prokopska Elżbieta, Pańczyszyn Agnieszka, Kołodziej Zofia, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 13.00 bo to dzień spowiedzi, prosimy parafian: Makuch Lucyna, Zwolińska Beata, Nachman Wiktoria, Pańczyszyn Franciszka, Horbowy Marcin, w Korytnikach: Litwin Zuzanna, Litwin Zofia, Narożnowska Małgorzata, Litwin Renata, Litwin Elżbieta.

13. Dzisiejsza taca przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.

14. Bardzo dziękujemy Różom Różańcowym za złożone ofiary na kwiaty do Bożego Grobu: z Dybawki – Stefani Ziemlak, z Krasiczyna – Krystyny Bracio, Anny Scira, w Korytnikach – Czarnieckiej Zofii, Ryczan Józefy i Fenik Teresy.

15. Pragniemy reaktywować „STRAŻ GROBOWĄ”, chętnych prosimy zgłaszać się do ks. Piotra i prosimy aby jeśli mundury są gdzieś u starej gwardii aby zwrócić na plebanie.

16. Szkolny Klub Woluntariatu „SERCE – SERCOM” przy Gimnazjum w Krasiczynie organizuje kiermasz wielkanocny w dniu 9.04.2017 – Niedzielę Palmową. Uzyskane środki zostaną przekazane dla Milenki Podhaniak.

17. Jak co roku w okresie Wielkiego Postu są do nabycia baranki i paschaliki.

18. W przyszłą niedzielę poświęcenie palm we wszystkich kościołach na każdej Mszy Św.