1.    Rozpoczyna się tzw. biały tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

2.    W poniedziałek Wielkanocny w Krasiczynie Msze św. o 8.00 i 11.00, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Na dojazdach Msze św. jak w każdą niedzielę.

3.    Przez cały tydzień nowenna przed Miłosierdziem Bożym po Mszy św. wieczornej. Msze w Krasiczynie wieczorem o 18.00.

4.    W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5.    W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.    Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.

7.    W sobotę 22 kwietnia zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zachęcamy do wypraszania za jego orędownictwem potrzebnych łask.

8.    Bóg zapłać parafianom: Majchrowicz Henryk i Katarzyna, Rodzina Kruków, Rodzina Sekułów (środa), Zwoliński Czesław, Pels Agnieszka, Makuch Ewa, Partyka Krystyna, Kłamucka Anna, Grabowicz Ryszarda i Zdzisław (sobota), za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Amarowicz Maria, Buczyńska Jolanta, Nowak Alicja, Kopańska Małgorzata, Krupczak Aleksander, w Korytnikach: Wilk Agnieszka, Betlej Małgorzata.

9.    Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Robert Grzegorz Szpytman, s. Andrzeja i Zofii Brzozowskiej, ur. w Przemyślu, zam. Reczpol z Kamilą Patrycją Domaradzką, c. Janusza i Bożeny Sura, ur. w Ustrzykach Dolnych, zam. Korytniki. Zapowiedź II.

10.   W przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy, czyli niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na Caritas.

11.    Miłość ostatecznie zwycięża śmierć. Przyobleczmy nasze życie w zwycięską miłość Zbawiciela i jej doświadczajmy. Grzech i jego owoc, to znaczy śmierć, nie jest już w stanie zagrodzić nam drogi do domu Ojca. Przez Jezusa w Duchu Świętym mamy na zawsze otwarty dostęp do Ojca pełnego miłosierdzia. Niech to będzie najlepsze wielkanocne życzenie: aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga Ojca. Ogarnięci Bożą miłością dzielmy się tym darem z naszymi braćmi.