1. Dzisiaj niedziela Dobrego Pasterza i rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.
 2. Dzisiaj również dzień I Komunii św. i Biały Tydzień.
 3. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 4. W najbliższy poniedziałek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. biskupa Stanisława Jamrozka.
 5. Spotkanie dzieci i rodziców z klasy IV w poniedziałek po Mszy św. i majówce w związku z rocznica Komunii św.
 6. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16.45, a po majówce spotkanie na hali sportowej.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z majówką, a w czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 8. Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w piątek o godz. 16.30, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 9. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 10. W sobotę, 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz kolejną rocznicę zamachu na papieża św. Jana Pawła II, na jego wzór starajmy się żyć w pełnej komunii z Panem Bogiem i całkowicie zawierzmy Maryi nasze rodziny i nasze codzienne sprawy.
 11. Bóg zapłać parafianom: rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii św. za posprzątanie kościoła i obejścia oraz piękne udekorowanie naszej świątyni. W tym tygodniu sprzątanie kościoła podejmą rodzice dzieci przeżywających rocznicę I Komunii, w Korytnikach: Wojciechowska Ewa, Hamryszczak Barbara.
 12. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy rocznicę I Komunii św. na Mszy o godz. 8.00, a na sumie o godz. 11.00 obchody związane ze 150 rocz. urodzin księcia kardynała Adama Sapiehy – Mszy św. będzie przewodniczył ks. abp Józef Michalik.
 13. Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Michał Piotr Lech, s. Janusza i Elżbiety Rutkowskiej, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu z Anną Małgorzatą Szuban, c. Henryka i Teresy Kocik, ur. w Przemyślu, zam. Chołowice. Zapowiedź I.