1. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 2. Od jutrzejszego poniedziałku, 22 maja, przez trzy kolejne dni będziemy modlić się o dobre urodzaje i za kraje głodujące. Będziemy prosić Pana Boga o obfite plony i błogosławieństwo dla ciężkiej pracy na roli, o sprawiedliwy podział dóbr i chleb dla głodujących w naszym kraju i na całym świecie.
 3. W poniedziałek 22 maja zapraszamy na modlitwę za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Zachęcamy do wypraszania za jego orędownictwem potrzebnych łask.
 4. W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.45, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na hali sportowej
 5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z majówką, a w czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 6. Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w piątek o godz. 16.30, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 7. W piątek, 26 maja, obchodzimy Dzień Matki. Niech nie zabraknie wdzięcznej pamięci o naszych mamach, tych żyjących i tych, które Pan Bóg powołał już do siebie. Wszystkich zapraszam na wspólną Eucharystię i modlitwę o godz. 18.00, podczas której przez wstawiennictwo najświętszej z wszystkich matek, Maryi, będziemy dziękować Panu Bogu za nasze mamy, za ich dobre serca i ręce, będziemy prosić o potrzebne łaski w ich codziennym utrudzeniu.
 8. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 9. Bóg zapłać parafianom: Świsterski Tadeusz, Świsterski Barbara, Kieryk Małgorzata za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Draganowska Małgorzata, Maksym Teresa, Zuzmak Józefa, Kalinowska Danuta, Jach Ewa, w Korytnikach: Dańko Aneta, Opałka Anna.
 10. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Wojciech Pękalski, s. Dominika i Janiny Sawczak, ur. w Przemyślu, zam. w Łuczycach z Magdaleną Elżbietą Zybińską, c. Ryszarda i Heleny Gierczak, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź I. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.
 11. Bóg zapłać za dzisiejszą składkę na nasze inwestycje, w przyszłą niedzielę składka do puszek na budowę kościoła w Ekwadorze – zbiórka organizowana przez Akcje Katolicką.
 12. „Dybawka biega”