1. Dziś przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 2. Trwa nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 3. W dzisiejszą niedzielę składka do puszek na budowę kościoła w Ekwadorze – zbiórka organizowana przez Akcje Katolicką. Dybawka biega!
 4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się okres wielkanocny. Odpust w Chołowicach – Msza św. o godz. 11.00.
 5. W środę zakończenie nabożeństw majowych.
 6. W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.45.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W czwartek, 1 czerwca, w Międzynarodowy Dzień Dziecka, na Eucharystię zapraszam przede wszystkim dzieci z rodzicami, aby wspólnie modlić się o czyste i dobre serca dla nich, o ich duchowy wzrost i bezpieczeństwo w trudnych czasach.
 9. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 10. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 11. Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w piątek o godz. 16.30, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 12. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 13. W sobotę nabożeństwo I soboty na Śliwnicy o godz. 16.00 a pół godziny wcześniej różaniec.
 14. W sobotę młodzież z naszej parafii oraz z Tarnawiec i Zalesia przyjmie sakrament bierzmowania na Mszę św. o godz. 18.00, którego udzieli im ks. bp Stanisław Jamrozek.
 15. Bóg zapłać parafianom: Maksym Teresa, Zwolińska Bogumiła, Kalinowski Wiesław, Jach Ewa za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Bobek Ewa, Materlak Maciej, Lisowiec Elżbieta, Prokopska Agnieszka, Mazur Beata w Korytnikach: Fugowska Teresa, Zapołoch Zofia.
 16. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Wojciech Pękalski, s. Dominika i Janiny Sawczak, ur. w Przemyślu, zam. w Łuczycach z Magdaleną Elżbietą Zybińską, c. Ryszarda i Heleny Gierczak, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź II. Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach kanonicznych zachodzących pomiędzy tymi osobami, zobowiązany jest powiadomić Urząd Parafialny.
 17. Bóg zapłać za składkę na nasze inwestycje w ubiegłą niedzielę wyniosła 2005 zł.
 18. W przyszłą niedzielę zamiana tajemnic różańcowych.
 19. Mammobus