1. W dzisiejszą uroczystość Zesłania Ducha Świętego, nazywaną w Polsce Zielonymi Świątkami.
 2. W poniedziałek, 5 czerwca (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt), obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w poniedziałek o godz. 16.30, natomiast w Korytnikach o 17.30
 3. W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.45.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu, w czwartek, 8 czerwca, będziemy obchodzili święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Niech to będzie dzień szczególnej modlitwy naszej wspólnoty parafialnej za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu.
 6. Również w czwartek, swoje święto przeżywać będzie nasza Szkoła Podstawowa, zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00.
 7. Wieczorem w czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 8. Mszy Św. w Chołowicach, Mielnowie i Korytnikach w piątek nie będzie.
 9. W piątek spotkanie młodzieży KSMu i Akcji Katolickiej.
 10. Bóg zapłać parafianom: Bobek Ewa, Materlak Elżbieta, Lisowiec Elżbieta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Dobosz Maciej, Amarowicz Marta, Chrobak Anna, Sajdak Małgorzata, Olszańska Beata, w Korytnikach: Turczyńska Cecylia, Dziukiewicz Alicja.
 11. Bóg zapłać za ofiary na Ekwador w ubiegłą niedzielę, składka wyniosła 982 zł – AK serdecznie dziękuje!
 12. W przyszłą niedzielę, 11 czerwca, będziemy obchodzili uroczystość Najświętszej Trójcy.
 13. Taca z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na Seminarium Duchowne w Przemyślu.