1. W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.45.
 2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W najbliższy czwartek, 15 czerwca, będziemy celebrować uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie wyjdziemy w uroczystej eucharystycznej procesji na ulice naszej miejscowości. Będziemy dziękować Panu Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, dla naszej Ojczyzny i naszego narodu. Udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Pan Jezus jest wśród nas, w naszym życiu zawsze obecny.
 4. Msze św. w Krasiczynie o godz. 8.00, 10.00 z procesją i o 17.00, w Chołowicach o 8.00 z procesją wokół kościoła, w Mielnowie o 9.15 z procesją wokół kościoła, w Korytnikach o 13.00 z procesją wokół kościoła.
 5. Przygotujmy cztery ołtarze, udekorujmy nasze domy, a przede wszystkim otwórzmy Panu Jezusowi nasze serca, aby mogło je opromienić Jego błogosławieństwo. Mam nadzieję, że nie braknie chętnych do niesienia obrazów i chorągwi.
 6. Pierwszy ołtarz przy GOKu przygotują rodzice dzieci komunijnych z Korytnik, drugi ołtarz przy krzyżu za parkiem przygotują mieszkańcy Śliwnicy, trzeci ołtarz przy krzyżu na dawnym rynku Krasiczyńskim przygotują mieszkańcy Krasiczyna, a czwarty ołtarz przy bramie kościoła przygotuje Akcja Katolicka.
 7. Proszę o zgłaszanie się do s. Zakrystianki osób, które będą zajmowały się przygotowaniem ołtarzy.
 8. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków w Boże Ciało i przez całą oktawę. Próba sypania we wtorek i środę o godz. 17.00. Oczywiście prosimy o przygotowanie kwiatów.
 9. Procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła w oktawie Bożego Ciała będzie codziennie po Mszy św. o godz. 18.00. Nie sprawiajmy Chrystusowi zawodu obojętnością czy lenistwem.
 10. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
 11. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 12. Bóg zapłać parafianom: Dobosz Stanisława, Dobosz Maciej, Amarowicz Marta, Chrobak Anna, Olszańska Beata, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Kraus Iwona, Olszańska Janina, Lenecka Katarzyna, Olszański Krystian, Zwoliński Andrzej, w Korytnikach: Kondracka Maria, Bednarz Beata.
 13. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na 37-mą pieszą pielgrzymkę z Przemyśla-Katedry na Jasną Górę w dniach 4-15 lipca w grupie Świętego JACKA. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 14. W przyszłą niedzielę zapraszamy na mecz towarzyski, na nasz nowy stadion, pomiędzy strażakami a księżmi o godz. 14.30.
 15. Przyszła niedziela to trzecia miesiąca – składka inwestycyjna.