1. Procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła w oktawie Bożego Ciała są codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
 2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 3. W najbliższy czwartek, 22 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na ten szczególny dzień i błogosławieństwo. W tym dniu również w sposób szczególny przyzywamy wstawiennictwa św. Jana Pawła II.
 4. Msze św. w czwartek w Chołowicach i Mielnowie o 16.30, w Korytnikach o 17.30, w Krasiczynie o 18.00.
 5. Msza św. z Róży Rodziców, im. św. Jana Pawła II w int. dzieci o błogosławieństwo Boże i opiekę świętego patrona – w czwartek o 18.00.
 6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu, 23 czerwca, obchodzimy Dzień Ojca. Naszymi modlitwami obejmijmy wszystkich ojców z naszej wspólnoty parafialnej, aby godnie i z miłością wypełniali swoje obowiązki w codziennych staraniach o swoje rodziny.
 7. To również dzień zakończenia roku katechetycznego i szkolnego. Warto w modlitwach nie tylko prosić, ale i dziękować za otrzymane dobro, za przeżyty z Bogiem czas. Będziemy też prosić o dobre przeżycie czasu wakacji – Msza św. o godz. 8.00 dla Szkoły Podstawowej i Gimnazjum.
 8. W sobotę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – odpust w katedrze.
 9. Bóg zapłać parafianom: Kraus Iwona, Olszańska Janina, Olszański Krystian, Olszańska Sylwia, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Zwolińska Zofia, Kaszycka Elżbieta, Kruk Małgorzata, Szczepańska Renata, w Korytnikach: Alicja Pilch, Marcelina Wieczorek.
 10. Serdecznie zapraszamy do zapisywania się na 37-mą pieszą pielgrzymkę z Przemyśla-Katedry na Jasną Górę w dniach 4-15 lipca w grupie Świętego JACKA. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 11. Przemyska Asysta Kalwaryjska serdecznie zaprasza wszystkich chętnych dziewczynki i panny, chłopców i kawalerów do wstąpienia w jej szeregi. Spotkania będą odbywać się u Ojców Franciszkanów we wtorki i czwartki począwszy od 11 lipca o godz. 18.00 – więcej infor. na plakacie w gablocie.
 12. W przyszłą niedzielę Święto Naszej Gminy.
 13. Zmarł w minionym tygodniu z naszej wspólnoty +Roman Leszczuch, uczestnicy pogrzebu ofiarowali 9 Mszy św. Dobry Jezu…