1. Dziś przeżywamy XVII Dzień Papieski – zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. W niedzielę nabożeństw październikowych o godz. 16.30.
 2. Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30 a po niej nabożeństwo październikowe. Zachęcamy do modlitwy różańcowej.
 3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek spotkanie grupy Effatha.
 5. W środę o godz. 16.45 spotkanie ministrantów, po Mszy św. spotkanie na sali gimnastycznej.
 6. W środę o 17.00 godzinki do św. Michała Archanioła i wizyta ks. Roberta, po Mszy św. różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek różaniec połączony z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 8. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 9. W piątek po Mszy św. i różańcu spotkanie młodzieży KSMu i Akcji Katolickiej.
 10. Bóg zapłać parafianom: Stelmaszczyk Irena, Buczek Krystyna, Pańczyszyn Stanisława, Raba Ewa, Karbowniczyn Agnieszka, Martyńska Elżbieta, Ostrowska Adela, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Martyńska Anna, Katan Lesław, Kozak Ludwika, Podgórski Ryszard, Osięga Krystyna, w Korytnikach: Pawłowska Władysława, Bajda Katarzyna, Mucha Danuta, Szpuntowicz Tadeusz, Konat Krystyna, Konat Barbara.
 11. W sobotę, 14 października, będziemy pamiętali o nauczycielach i wychowawcach, którzy obchodzą swoje doroczne święto. To ich dzień – Dzień Edukacji Narodowej. Wspierajmy ich naszą życzliwością, a przede wszystkim płynącą z serca gorącą modlitwą.
 12. W przyszłą niedzielę 15 października Odpust w Korytnikach o godz. 13.00
 13. W imieniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję” zwracamy się o pomoc w ratowaniu przed zbrodnią aborcji nienarodzonych dzieci podejrzanych o niepełnosprawność lub chorobę. Obywatelska Inicjatywa Ustawodawcza „Zatrzymaj Aborcję” ma na celu eliminację z polskiego prawa punktu zezwalającego na zabijanie dzieci z przyczyn eugenicznych. Aby Sejm rozpatrzył projekt, należy zebrać pod nim minimum 100 tysięcy podpisów, do skutecznego uchwalenia prawa potrzeba ich jednak o wiele więcej (potrzebny dowód osobisty).