1. Dzisiaj odpust w Korytnikach św. Maksymiliana – Suma Odpustowa o godz. 13.00
 2. Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30 a po niej nabożeństwo różańcowe.
 3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek spotkanie grupy Effatha.
 5. W środę o godz. 16.45 spotkanie ministrantów, po Mszy św. spotkanie na sali gimnastycznej.
 6. W środę święto św. Łukasza – modlimy się w intencji służby zdrowia, po Mszy św. różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek różaniec połączony z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 8. Mszy Św. w piątek w kościołach dojazdowych nie będzie.
 9. W piątek po Mszy św. i różańcu spotkanie młodzieży KSMu.
 10. Złoty Jubileusz…
 11. Bóg zapłać parafianom: Jurczyszyn Stanisława, Martyński Eugeniusz, Katan Lesław, Kozak Ludwika, Podgórska Małgorzata, Podgórska Ewelina, Osięga Krystyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Sidor Jan, Martyńska Barbara, Bracio Andrzej, Bracio Jan, Sus Barbara, w Korytnikach: Litwin Agnieszka, Domaradzka Bożena.
 12. W przyszłą niedzielę młodzież KSMu przeprowadzi zbiórkę do puszek na przygotowanie grobów księży i tych o których nikt nie pamięta przed Świętem Zmarłych.
 13. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Jana Pawła II.
 14. Bóg zapłać za ofiary złożone w Dzień Papieski – 790 zł.
 15. W dniu dzisiejszym jest możliwość poparcia Inicjatywy Ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję”, której celem jest ratowanie przed aborcją nienarodzonych dzieci podejrzanych o niepełnosprawność lub chorobę. Listy znajdują się na stolikach pod chórem.
 16. W miniony poniedziałek odbył się pogrzeb +Elżbiety Stasickiej-Materlak, w intencji zmarłej zamówiono 42 Msze św. Dobry Jezu…