1. Dzisiejsza, ostatnia niedziela października, w kalendarzu liturgicznym rokrocznie obchodzona jest jako rocznica poświęcenia własnego, parafialnego kościoła, czyli oddania świątyni na wyłączną własność Panu Bogu. Dzisiaj dziękujemy za nasz parafialny wieczernik, w którym gromadzimy się na modlitwie, na liturgii, w którym sprawujemy Najświętszą Ofiarę i inne sakramenty.
 2. Nabożeństwo różańcowe w niedzielę o godz. 16.30.
 3. Msza Św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30 a po niej nabożeństwo różańcowe, we wtorek po raz ostatni.
 4. We wtorek po Mszy św. spotkanie grupy Effatha.
 5. W środę, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte: w Krasiczynie 8.00, 11.00 i 14.00 na cmentarzu z procesją za zmarłych, nie będzie Mszy Św. o 17.00;

w Korytnikach o 8.30 z procesją na cmentarz,

w Chołowicach o 8.00 z procesja na cmentarz,

w Mielnowie o 9.30 z procesja na cmentarz.

 1. W Uroczystość Wszystkich Świętych przeprowadzimy zbiórkę do puszek przy cmentarzach na renowację nagrobków księży pochowanych na naszym cmentarzu – w tej akcji pomogą młodzi z KSMu. Bardzo dziękuję młodzieży za posprzątanie cmentarzy (Śliwnica i Korytniki).
 2. W czwartek, 2 listopada Dzień Zaduszny – to dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Msze Św. w Krasiczynie o 8.00 i 17.30, w Chołowicach o 9.00, w Mielnowie o 10.30, w Korytnikach o 17.00.
 3. Nie zapominajmy, że przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych zwykłych warunków odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
 4. Nabożeństwo wypominkowe codziennie po Mszy Św. wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W piątek odwiedzimy chorych od godz. 8.00.
 7. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 8. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży KSMu.
 9. Zachęcamy do zabierania i wypisania „Wypominek”, można napisać datę kiedy mają zostać odczytane.
 10. Bóg zapłać parafianom: Potaczek Justyna, Iwaszko Marek, Buczniak Michalina, Ścira Lucyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Szmuc Agnieszka, Kruk Tadeusz, Sus Czesława, Pawlik Czesława, Kowarzyk Irena, Rodzeń Małgorzata, Lambora Maria, Oleksów Krystyna, Leżuch Małgorzata, w Korytnikach: Litwin Zofia, Trojanowska Aleksandra.