1. Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30.
 2. W Uroczystość Wszystkich Świętych przeprowadziliśmy zbiórkę do puszek na renowację nagrobków księży Proboszczów krasiczyńskich – bardzo dziękuję za ofiarność (870 zł) i pomoc młodzieży KSMu.
 3. Nabożeństwo wypominkowe codziennie po Mszy św. wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej.
 5. We wtorek spotkanie grupy Effatha.
 6. W środę o godz. 16.45 spotkanie ministrantów, po Mszy św. spotkanie na sali gimnastycznej.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z wypominkami.
 8. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego połączone z wypominkami.
 9. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSMu po Mszy św. wieczornej.
 11. W sobotę 11 listopada dzień Niepodległości i wdzięczności za dar naszej Ojczyzny. W naszej parafii z okazji św. Marcina odpust parafialny. Mam nadzieję, że zaproszenia dotarły do wszystkich parafian i nikogo nie zabraknie na największym święcie parafialnym. Msze św. o 8.00 i 11.00 kazania wygłosi i sumie będzie przewodniczył ks. dr Witold Burda. W ramach przygotowania do odpustu zapraszamy na Mszę św. wieczorną o 17.30, od środy do piątku, z katechezą biblijną.
 12. Bóg zapłać parafianom: Szmuc Agnieszka, Sus Czesława, Pawlik Czesława, Kowarzyk Janusz, Rodzeń Tomasz, Lambora Maria, Oleksów Krystyna, Leżuch Małgorzata, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W piątek na godzinę ustaloną prosimy parafian: Oleksów Agnieszka, Kowarzyk Krzysztof, Gut Stanisława, Wiśniowska Zofia, Sawicka Stanisława, w Korytnikach: Wajda Anna, Litwin Marzena.
 13. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji.
 14. Zostaliśmy poproszenie o pomoc dla pogorzelców z Zalesia – rodziny Łocha, którym spłonęły budynki gospodarcze, w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na ten cel.