1. Dziś przeżywamy 33 niedzielę w ciągu roku, a to oznacza, że rok liturgiczny zbliża się do końca. Czytania mszalne przygotowują nas na powtórne przyjście Chrystusa, zwane Paruzją.
 2. Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30.
 3. Nabożeństwo wypominkowe codziennie po Mszy św. wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia.
 4. W We wtorek, 21 listopada, w liturgii wspominamy Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny. Gdy Maryja miała trzy lata, rodzice, św. Joachim i św. Anna, oddali Ją kapłanowi Zachariaszowi, ojcu św. Jana Chrzciciela, na wychowanie i naukę. Maryja pozostała w świątyni około 12 lat. Dla uczczenia tej tajemnicy z Jej życia od VIII wieku na Wschodzie, a od XIV wieku także na Zachodzie obchodzono specjalne święto. To liturgiczne wspomnienie jest też okazją do szczególnej modlitewnej pamięci o siostrach klauzurowych, które swoje życie poświęcają przede wszystkim modlitwie.
 5. We wtorek spotkanie grupy Effatha.
 6. W środę o godz. 16.45 spotkanie ministrantów, po Mszy św. spotkanie na sali gimnastycznej.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i 22 listopada, w którym w sposób szczególny przyzywamy wstawiennictwa św. Jana Pawła II.
 8. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 11. Bóg zapłać parafianom: Rożek Bożena, Sawicka Angela, Antoniak Krystyna, Banat Janina, Tkacz Mariola, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Rusin Monika, Jurczak Andrzej, Stadnik Andrzej, Stadnik Tomasz, Stadnik Tadeusz, w Korytnikach: Bernarda Stachura, Maria Grzybek.
 12. W imieniu rodziny z Zalesia, która ucierpiała w pożarze, składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom – zebraliśmy kwotę 1780 zł.
 13. Fundacja „Nowy Staw” zaprasza osoby niepracujące niepełnosprawne do udziału w projekcie gwarantującym dobrze płatne staże poprzedzone szkoleniami zawodowymi. Więcej informacji ma ulotkach.
 14. Norimp Bako Poland zaprasza na bezpłatne komputerowe badanie wzroku, które odbędzie się w czwartek 23 listopada w godz. 11.30 – 13.00 w naszej przychodni.
 15. W przyszłą niedzielę, 26 listopada, będziemy przeżywali uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to ostatnia niedziela przed Adwentem.