1. Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata to ostatnia niedziela roku liturgicznego. Do kalendarza liturgicznego została wprowadzona przez papieża Piusa XI w 1925 roku, na zakończenie przypadającego wówczas Roku Jubileuszowego.
 2. Dzisiejsza uroczystość jest też świętem patronalnym Akcji Katolickiej i KSMu. Przypomnijmy, że Akcja Katolicka jest publicznym stowarzyszeniem wiernych, a jej zasadniczym celem jest formacja duchowa, moralna, a także kulturalna.
 3. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela adwentu. Siostry Służebniczki od przyszłej niedzieli będą rozprowadzały opłatki po każdej Mszy św., również na dojazdach.
 4. Msza św. w tygodniu w Krasiczynie o 17.30.
 5. We wtorek spotkanie grupy Effatha.
 6. W środę o godz. 16.45 spotkanie ministrantów, po Mszy św. spotkanie na sali gimnastycznej.
 7. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W najbliższy czwartek, 30 listopada, przypada święto św. Andrzeja Apostoła. Był pierwszym uczniem powołanym przez Pana Jezusa, bratem św. Piotra. Tradycja głosi, że po zesłaniu Ducha Świętego udał się do Grecji, gdzie oddał życie za wiarę, ukrzyżowany głową do dołu. Pamiątką tego są tak zwane krzyże św. Andrzeja w kształcie litery „X”.
 9. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Zachęcam wszystkich do skorzystania z sakramentu pokuty. W piątek z sakramentami świętymi odwiedzimy chorych i seniorów od godz. 8.00.
 11. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 12. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 13. Bóg zapłać parafianom: Jurczak Andrzej, Stadnik Magdalena, Stadnik Tomasz, Stadnik Grażyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Gagat Sabina, Pankiewicz Krystyna, Krupa Danuta, Duda Władysława, Wieczorek Bogusława, w Korytnikach: Kołcz Edyta, Kulinczak Mariola.
 14. W ubiegłą niedzielę była składka inwestycyjna, która wyniosła 1720 zł, serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim ofiarodawcom, jak również pragnę podziękować za ofiary składane z racji odpustu.
 15. Katechezy przedmałżeńskie w miesiącu grudniu 2017 roku, będą głoszone w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Przemyślu – Kmiecie, w poniedziałki, środy i piątki o godz. 19.00. Pierwsze spotkanie 1 grudnia w piątek w sali katechetycznej przy plebanii. Zapraszamy zainteresowanych!