1. Trzecia niedziela Adwentu przypomina nam o radości. Oczekujemy razem z Niepokalaną Maryją i ze św. Janem Chrzcicielem na spełnienie się wielkich obietnic. Zbawienie całego świata jest bliskie. Trzeci tydzień Adwentu to czas szczególnej modlitwy o chrześcijańskie życie rodzin. Codziennie będziemy polecać Panu Bogu rodziny naszej parafii, aby rozwijało się w nich życie wiary.
  2. Msze Święte roratnie ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 6.30, wieczorem Eucharystia o 17.30.
  3. W poniedziałek spowiedź świąteczna w naszej parafii: w Krasiczynie 15.00 – 17.30, w Korytnikach 15.30 – 16.30, w Chołowicach i Mielnowie 15.30 – 16.00.
  4. We wtorek od godz. 15.00 będziemy odwiedzać chorych z posługa sakramentalną, prosimy zgłaszać chorych w zakrystii.
  5. W środę o godz. 16.30 spotkanie ministrantów. O godz. 17.00 godzinki ku czci św. Michała Archanioła. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i modlitwy przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II.
  6. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu. Spotkanie młodzieży KSMu o godz.19.30.
  7. W piątek nie będzie Msze św. w kościołach dojazdowych.
  8. Bóg zapłać parafianom: Batko Danuta, Batko Anna, Solima Barbara, Solima Anna, Prokopska Elżbieta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Prokopska Elżbieta, Pańczyszyn Agnieszka, Kołodziej Zofia, Pańczyszyn Lucyna, Lemich Iwona, w Korytnikach: Pawłowska Beata, Iwasieczko Zofia, Buś Teresa.
  9. Młodzież KSMu przygotowała kiermasz przedświąteczny.
  10. Są do nabycia Świece Wigilijne Caritas w zakrystii.
  11. W przyszłą niedzielę Wigilia, Msze św. do południa jak w niedzielę – Pasterka: w Kaplicy na zamku o godz. 20.00, w Chołowicach o godz. 21.00, w Mielnowie i Korytnikach o 22.00, w Krasiczynie o 24.00.