1. Czas adwentowego oczekiwania dopełnia się. W tym roku wyjątkowo czwarta niedziela Adwentu łączy się z Wigilią Bożego Narodzenia. Zachęcamy do religijnego przeżywania wieczerzy wigilijnej w rodzinnej i radosnej atmosferze. Starajmy się zachować dobre tradycje związane z tym dniem.
 2. Na Pasterkę zapraszamy: w Kaplicy na zamku o godz. 20.00, w Chołowicach o godz. 21.00, w Mielnowie i Korytnikach o 22.00, w Krasiczynie o 24.00.
 3. Jutro, w uroczystość Bożego Narodzenia, i we wtorek, w święto św. Szczepana, Msze Św. o godz. 8.00 i 11.00, nie będzie Mszy Św. o 17.00. W kościołach dojazdowych porządek nabożeństw niedzielny.
 4. Tradycyjnie w Szczepana składamy ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu i UP JPII w Krakowie.
 5. W środę 27 grudnia, wspominamy św. Jana Apostoła i błogosławieństwo wina. Po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek 28 grudnia, wspominamy św. Młodzianków, męczenników. Tradycyjnie jest to także dzień modlitw w intencji dzieci nienarodzonych. Nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu bo idziemy po kolędzie.
 7. Wizyta duszpasterska: 28, 29 i 30 od godz. 9.00 do 20.00 – jeden ksiądz Chołowice, Mielnów i Śliwnica, drugi w Korytnikach. W czasie kolędy Msze Św. rano o 7.00 i wieczorem o17.30.
 8. W piątek nie będzie Msze św. w kościołach dojazdowych.
 9. Bóg zapłać parafianom: Pańczyszyn Tadeusz, Kołodziej Zofia, Pańczyszyn Agnieszka, Prokopska Elżbieta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Jaciów Agnieszka, Zwoliński Marek, Nachman Wiktoria, Pańczyszyn Franciszka, Kruk Maria, w Korytnikach: Narożnowska Agnieszka, Olszańska Sabina.
 10. W przyszłą niedzielę, w święto Świętej Rodziny i ostatni dzień roku kalendarzowego, podczas nabożeństwa po Mszy św. o godz. 17.00 będziemy dziękować Panu Bogu za wszystkie dni kończącego się roku.
 11. Są jeszcze do nabycia Świece Wigilijne Caritas w zakrystii.
 12. Ogłoszenie z Karmelu…