1. Dzisiaj wraz z katolikami na całym świecie modlimy się za migrantów i uchodźców. Zachęcamy, aby w sposób szczególny otoczyć modlitwą naszych rodaków przebywających poza granicami Ojczyzny, ich rodziny oraz duszpasterzy posługujących polskim emigrantom.
 2. Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.
 3. W poniedziałek spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek spotkanie młodzieży z grupy „Effatha”.
 5. Spotkanie ministrantów w środę o godz. 16.45.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. Od czwartku rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Po Mszy św. modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 9. W piątek 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara – patrona naszej archidiecezji, po Mszy św. spotkanie młodzieży KSM.
 10. W sobotę na godz. 16.00 ks. Piotr zaprasza na spotkanie „Gwiazdeczki Maryi”.
 11. Bóg zapłać parafianom: Amarowicz Maria, Buczyńska Jolanta, Nowak Alicja, Kopańska Małgorzata, Grabowicz Ryszarda, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Kaleta Bogumiła, Foryś Monika, Uberman Anna, Hołowiecka Katarzyna, Amarowicz Marta, w Korytnikach: Wojtowicz Dorota, Lambora Marta.
 12. Natomiast w niedzielę 21.01 2018r., jak to już jest w tradycji naszej parafii, na godz. 15.00 na wspólne kolędowanie do Zamku zaprasza Akcja Katolicka.
 13. W przyszłą niedzielę i poniedziałek przypada Dzień Babci i Dzień Dziadka.
 14. Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana Kolędą. Jeśli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć księdza po kolędzie w minionym czasie, a pragnie to uczynić – prosimy by zgłosił się do kancelarii parafialnej i ustalił termin wizyty. Pragniemy podziękować za gościnność, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i składane ofiary – Bóg zapłać! – DUSZPASTERZE.
 15. Do podziękowań dołączają się również Siostry Służebniczki, za wszelkie wsparcie okazane przy okazji nabywania opłatków – serdeczne Bóg zapłać!