1. Dzisiaj Światowy Dzień chorych na Trąd, Kościół modli się i wspiera dotkniętych tą chorobą.
  2. Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.
  3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W pierwszy czwartek miesiąca dziękujemy Panu Jezusowi za dar Eucharystii i kapłaństwa. We Mszy Świętej o godz. 17.30 będziemy prosić o nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne. W czwartek modlimy się również o Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek, 2 lutego, będziemy obchodzili święto Ofiarowania Pańskiego, w naszej polskiej tradycji nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Św. w Krasiczynie o 8.00 i 17.30, na dojazdach: w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.00. Na rozpoczęcie każdej Mszy Świętej pobłogosławimy świece, których blask ma wskazywać na Pana Jezusa – światłość na oświecenie pogan. Po Mszy św. o 8.00 odwiedzamy chorych.
  6. Tego samego dnia z ustanowienia św. Jana Pawła II obchodzimy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Dziękujemy Panu Bogu za powołania do życia zakonnego w Kościele, za siostry i braci zakonnych i inne osoby konsekrowane. Tego dnia taca przeznaczona jest na klasztory klauzurowe.
  7. W pierwszą sobotę miesiąca gromadzimy się wokół Niepokalanego Serca Maryi. W tym dniu z okazji wspomnienia św. Błażeja błogosławieństwo jabłek.
  8. Bóg zapłać parafianom: Świsterski Tadeusz, Świsterska Barbara, Lisowiec Piotr, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Maksym Teresa, Zwolińska Bogumiła, Zuzmak Józefa, Draganowska Małgorzata, Kalinowski Wiesław, Jach Ewa, w Korytnikach: Litwin Zuzanna, Litwin Elżbieta, Litwin Renata, Narożnowska Małgorzata.
  9. „KOLĘDA” po Krasiczynie dzisiaj od godz. 14.00, natomiast Śliwnica kolędowała wczoraj i zebrała 4495 zł. Kolędnikom i ofiarodawcom – serdeczne Bóg zapłać!