1. Dzisiaj, w Światowy Dzień Chorego, wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, naszymi modlitwami otaczamy chorych i cierpiących. Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych o godz. 11.00. Pamiętajmy, aby w przypadku ciężkiej choroby bliskiej osoby nie zwlekać z zatroszczeniem się o udzielenie jej tego sakramentu.
  2. Dzisiaj także w ostatnich dniach karnawału Kościół w Polsce rozpoczyna Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Problem alkoholizmu dotyka wielu milionów naszych rodaków. Zachęcamy do modlitwy i podjęcia dzieł miłosierdzia celem wspierania osób pragnących wyzwolenia się z nałogu.
  3. Spotkanie ministrantów we wtorek o godz. 16.45.
  4. W środę przypada Popielec i rozpoczyna się okres Wielkiego Postu oraz nasze Rekolekcje Parafialne, które potrwają do niedzieli. Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem w Krasiczynie o 9.00 i 18.30.
  5. Pamiętajmy, że w Popielec obowiązuje post ścisły, polegający na wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i spożyciu jednego posiłku do syta w ciągu dnia. Pozostałe posiłki muszą zostać ograniczone co do ilości. Ten post obowiązuje wszystkich pomiędzy 18, a rozpoczęciem 60 roku życia. Pozostałych wiernych zachęcamy także do czynnego włączenia się w ten wielki akt pokutny, na miarę ich możliwości. Przypominamy, że wszystkich od 14. roku życia obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. W piątek o 00 – Msza św. i po niej Droga Krzyżowa w Chołowicach i Mielnowie. W Korytnikach Msza św. z nauką i po niej Droga Krzyżowa o godz. 16.00, a Krasiczynie o 17.30 – Droga Krzyżowa i po niej Msza św. z nauką.
  7. W piątek spotkanie młodzieży KSM-u.
  8. Bóg zapłać parafianom: Prokopska Agnieszka, Dobosz Stanisława, Chrobak Anna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Sajdak Małgorzata, Olszańska Beata, Kraus Iwona, Olszańska Janina, Lenecka Katarzyna, Olszański Krystian, w Korytnikach: Koczenasz Lucyna, Szybiak Anna.
  9. Program rekolekcji…