1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.00 gościć będziemy zespół „SOUL” z Sanoka pod kierownictwem Pani Moniki Brewczak, a po sumie Koncert Patriotyczny. Zapraszamy!
 2. Dzisiaj o godz. 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – zapraszamy.
 3. W poniedziałek spotkanie Grupy modlitewnej po Mszy św.
 4. We wtorek spotkanie KSM-u po Mszy św.
 5. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.30, a po Mszy św. spotkanie na hali sportowej.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W środę spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – klas II i III gimnazjum.
 8. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W piątek o 16.00 – Msza św. i po niej Droga Krzyżowa w Chołowicach i Mielnowie. W Korytnikach Msza św. o godz. 17.00 i po niej Droga Krzyżowa po miejscowości, a Krasiczynie o 17.30 – Droga Krzyżowa i po niej Msza św.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSM-u.
 11. W sobotę o godz. 16.00 spotykają się Gwiazdeczki Maryi.
 12. Bóg zapłać parafianom: Kubik Izabela, Guzdek Anna, Kubik Agata, Mroczka Zofia za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Grochoła Stanisława, Kurasz Danuta, Raczkowska Barbara, Zybińska Helena Mulas Krzysztof, w Korytnikach: Kowal Irena, Pantoła Ewa.
 13. W ubiegłą niedzielę w zbiórka na pogorzelców zebraliśmy 5 tyś. i zostały one przekazane poszkodowanej rodzinie. Za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać!
 14. Wójt Gminy Krasiczyn oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie zapraszają wszystkich dojrzałych mieszkańców gminy, w wieku „55 plus” do nowo tworzonego Uniwersytetu III Wieku, który rozpoczyna swoja działalność w przy Gminnym Ośrodku Kultury w Krasiczynie działając we współpracy z PWSW w Przemyślu. Tworząc Uniwersytet Trzeciego Wieku w naszej gminie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom osób będących na emeryturze, ich aktywizacji społecznej komunikacji międzyludzkiej. Członkowie uniwersytetu będą uczestniczyć w ciekawych spotkaniach, warsztatach, imprezach integracyjnych a także wycieczkach zaplanowanych na ten rok.