1. Dzisiaj o godz. 16.15 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – zapraszamy.
 2. Jutro przypada uroczystość św. Józefa, oblubieńca Najświętszej Maryi Panny i patrona Kościoła. Na uroczystą Mszę Świętą z zawierzeniem mężów i ojców św. Józefowi zapraszamy o godz. 17.30, po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej.
 3. We wtorek spotkanie ministrantów o godz. 15.30, przygotowanie do Triduum Paschalnego.
 4. W środę Godzinki ku czci św. Michała Archanioła o godz. 17.00, po Mszy św. nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W czwartek 22 w sposób szczególny będziemy przyzywać wstawiennictwa św. Jana Pawła II i modlić o Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego – adoracja Najświętszego Sakramentu.
 6. W piątek jeśli będzie odpowiednia pogoda Drogę Krzyżową odprawimy wędrując po naszej miejscowości. Msza Św. o godz. 17.30 a po niej Droga Krzyżowa – prosimy zabrać świece lub znicze.
 7. W piątek o 16.00 – Msza św. i po niej Droga Krzyżowa w Chołowicach i Mielnowie. W Korytnikach Msza św. o godz. 17.30 i po niej Droga Krzyżowa.
 8. W piątek spotkanie młodzieży KSM-u.
 9. W najbliższą sobotę spowiedź przedświąteczna w naszej parafii: Krasiczyn 9.30 – 12.00, Korytniki 10.00 – 11.00, Chołowice i Mielnów 10.00 – 10.30.
 10. W sobotę o godz. 16.00 spotykają się Gwiazdeczki Maryi.
 11. Bóg zapłać parafianom: Grochoła Stanisława, Kurasz Danuta, Zalewska Elżbieta, Zybiński Ryszard, Mulas Henryka, Mulas Wiktoria, Mulas Jadwiga za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 12.30 – po spowiedzi prosimy parafian: Szafrańska Barbara, Amarowicz Andrzej, Łukasiewicz Ewa, Rodzeń Wioletta, Szal Monika, w Korytnikach: Szymaszek Wanda, Fednar Danuta, Szpuntowicz Monika, Szpuntowicz Małgorzata.
 12. Za tydzień Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. Na początku każdej Mszy Świętej pobłogosławimy palmy. Młodzież przygotowała stroiki świąteczne będą do nabycia w przyszłą niedzielę.
 13. Jak co roku w okresie Wielkiego Postu Caritas rozprowadza baranki i paschaliki.