1. Rozpoczyna się tzw. biały tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W poniedziałek Wielkanocny w Krasiczynie Msze św. o 8.00 i 11.00, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Na dojazdach Msze św. jak w każdą niedzielę.
  3. Przez cały tydzień nowenna przed Miłosierdziem Bożym po Mszy św. wieczornej. Msze w Krasiczynie wieczorem o 18.00.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W tygodniu wielkanocnym przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  6. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W I piątek odwiedzamy chorych z komunia św. od godz. 8.00.
  8. Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
  9. Bóg zapłać parafianom: Urycz Aleksandra, Iwanicka Maria, Uberman Jadwiga, Pisarska Ewa i Karolina, Żyła Sylwia i Karolina, Kucharska Jadwiga, Ambroziewicz Elżbieta i Zbigniew, Kuczkowska Adela (środa), Sosa Anna, Fok Tadeusz, Fedyk Patryk, Kudosz Katarzyna i Paweł, Kochanowicz Danuta, Katarzyna i Bronisław (sobota), za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Rożek Jadwiga, Sajdak Urszula, Łukasiewicz Danuta, Malinowska Maria, w Korytnikach: Wróbel Maria, Bojarska Alicja.
  10. W przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy, czyli niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na Caritas. O godz. 15.00 zapraszamy do kościoła na koronkę w Godzinie Miłosierdzia.
  11. Miłość ostatecznie zwycięża śmierć. Przyobleczmy nasze życie w zwycięską miłość Zbawiciela i jej doświadczajmy. Przez Jezusa w Duchu Świętym mamy na zawsze otwarty dostęp do Ojca pełnego miłosierdzia. Niech to będzie najlepsze wielkanocne życzenie: aby każdy z nas doświadczył i przyjął tę zwycięską miłość Boga Ojca. Ogarnięci Bożą miłością dzielmy się tym darem z naszymi braćmi. Życzymy sobie wzajemnie błogosławionych i szczęśliwych Świąt Wielkanocnych.