1. Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza, modlimy się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
  2. W poniedziałek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, Patrona Polski, po Mszy św. spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
  3. W środę zbiórka ministrantów o godz. 16.30, po Mszy Św. spotkanie ministrantów na boisku przy plebani.
  4. W środę święto św. Marka Ewangelisty, po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
  7. W piątek spotkanie młodzieży KSM.
  8. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
  9. Bóg zapłać parafianom: Bram Maria, Pankiewicz Joanna, Pankiewicz Bartłomiej, Rzepczyńska Marzena, Holicka Agata, Holicka Ewa, Holicki Józef, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Pankiewicz Ewa, Katan Małgorzata, Jasińska Marta, Jarzyna Stanisława, Krzywińska Teresa w Korytnikach: Burdziak Beata, Krzyk Maria.
  10. Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Rafał Mateusz Serwin, s. Edwarda i Aleksandry Olejarz, ur. w Przemyślu, zam. w Chyrzynie z Ewą Krystyną Holicką, c. Józefa i Elżbiety Borsuk, ur. w Przemyślu, zam. w Śliwnicy. Zapowiedź I. Michał Janusz Maciupa, s. Janusza i Beaty Malczyńskiej, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu z Izabelą Patrycją Maliczowską, c. Stanisława i Marii Janiec, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź I.