1. We wtorek rozpoczyna się miesiąc w szczególny sposób poświęcony Maryi. Codziennie Msza św. o godz. 18.00, a po niej nabożeństwo majowe. Zachęcamy do wspólnej modlitwy także przy kapliczkach rozsianych w różnych zakątkach naszej parafii.
 2. Dzień 1 maja jest także Świętem Pracy. Naszymi modlitwami przez wstawiennictwo św. Józefa Rzemieślnika obejmiemy szczególnie osoby i rodziny borykające się z problemem bezrobocia.
 3. W środę, 2 maja, przypada doroczny Dzień Polonii i Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Modlitwą ogarniemy rodaków żyjących poza granicami naszej Ojczyzny. Nie zapomnijmy też o wywieszeniu flag, by w ten sposób zademonstrować nasze przywiązanie do barw narodowych.
 4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym..
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W czwartek Uroczystość NMP Królowej Polski, porządek Mszy św. w Krasiczynie i w kościołach dojazdowych – jak w niedzielę.
 7. W piątek 4 maja wspominamy św. Florian – rzymski żołnierz i męczennik pochodzący z terenów dzisiejszej Austrii, patron strażaków i hutników.
 8. W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00.
 9. Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSM.
 11. W sobotę spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. o godz. 10.30 – spowiedź dzieci i najbliższych.
 12. W sobotę Msza Św. na Śliwnicy przy kapliczce Matki Bożej o 17.00.
 13. Bóg zapłać parafianom: Pankiewicz Maria, Katan Szymon i Kacper, Jasińska Marta, Jarzynka Agnieszka, Krzywińska Monika, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W tym tygodniu za przygotowanie świątyni odpowiadają rodzice dzieci komunijnych: w Korytnikach: Hnat Irena, Kapustyńska Danuta.
 14. Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Rafał Mateusz Serwin, s. Edwarda i Aleksandry Olejarz, ur. w Przemyślu, zam. w Chyrzynie z Ewą Krystyną Holicką, c. Józefa i Elżbiety Borsuk, ur. w Przemyślu, zam. w Śliwnicy. Zapowiedź II.
 15. Michał Janusz Maciupa, s. Janusza i Beaty Malczyńskiej, ur. w Przemyślu, zam. w Przemyślu z Izabelą Patrycją Maliczowską, c. Stanisława i Marii Janiec, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź II.