1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii dzień I Komunii św. i jednocześnie rozpoczynamy Biały Tydzień.
 2. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
 3. W poniedziałek spotkanie Grupy modlitewnej.
 4. We wtorek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. biskupa Stanisława Jamrozka.
 5. Również we wtorek spotkanie rodziców i dzieci klas IV w związku z rocznicą Komunii Św. – po Mszy św. i majówce około 19.00.
 6. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.30, a nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
 7. Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 8. W piątek spotkanie Akcji Katolickiej i młodzieży KSM.
 9. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 10. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
 11. Bóg zapłać rodzicom dzieci przystępujących do I Komunii św. za posprzątanie kościoła i obejścia oraz piękne udekorowanie naszej świątyni. W tym tygodniu sprzątanie kościoła podejmą rodzice dzieci przeżywających rocznicę I Komunii, w Korytnikach: Chudzio Barbara, Pluta Lucyna.
 12. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 13. Do stanu małżeńskiego zamierzają wstąpić: Piotr Bieszczad, s. Edwarda i Teresy Drygas, ur. w Ropczycach, zam. w Sędziszowie Małopolskim z Małgorzatą Szpuntowicz, c. Tadeusza i + Stanisławy, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach. Zapowiedź I. Adrian Jakub Foremny, s. Dariusza i Bożeny Wajda, ur. w Przemyślu, zam. w Nienadowej z Renatą Martą Domagalską, c. Artura i Jadwigi Kasprzyk, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź I.