1. W tym tygodniu, razem z Apostołami zgromadzonymi w Wieczerniku, chcemy trwać w oczekiwaniu na spełnienie się Jezusowej obietnicy zesłania Ducha Świętego. Codziennie odprawiamy nowennę do Ducha Świętego połączona z nabożeństwem majowym.
 2. Za tydzień, w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończy się czas paschalny. Odpustu w Chołowicach – suma o godz. 11.00.
 3. Przypominamy, że każdy katolik, zgodnie z przykazaniami kościelnymi, powinien przynajmniej raz w roku przystąpić do sakramentu pokuty, a w czasie wielkanocnym przyjąć Komunię św.
 4. W poniedziałek spotkanie Grupy modlitewnej.
 5. We wtorek spotkanie ministrantów o godz. 16.30.
 6. W środę święto św. Andrzeja Boboli, a nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
 7. W środę spotkanie rodziców młodzieży klas III gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po nabożeństwie około 19.00.
 8. W czwartek spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania – klas VI i VII.
 9. Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSM.
 11. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
 12. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicy I Komunii św. za posprzątanie kościoła i obejścia oraz piękne udekorowanie naszej świątyni. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Leszczuch Izabela, Podolak Sabina, Sus Marek, Stelmaszczyk Mirosław, Kochanowicz Jan, w Korytnikach: Budzińska Teresa, Krzywińska Izabela.
 13. Przygotowujemy pielgrzymkę do Markowej, Łańcuta i Jodłówki w sobotę 2 czerwca, wyjazd o godz. 7.30. Zapisy w zakrystii.
 14. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Marcin Jan Hamryszczak, s. Jana i Barbary Litwin, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach z Justyna Anną Kolanowską, c. Kazimierza i Heleny Buzowicz, ur. w Jarosławiu, zam. w Makowisku. Zapowiedź I. Piotr Bieszczad, s. Edwarda i Teresy Drygas, ur. w Ropczycach, zam. w Sędziszowie Małopolskim z Małgorzatą Szpuntowicz, c. Tadeusza i + Stanisławy, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach. Zapowiedź II. Adrian Jakub Foremny, s. Dariusza i Bożeny Wajda, ur. w Przemyślu, zam. w Nienadowej z Renatą Martą Domagalską, c. Artura i Jadwigi Kasprzyk, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź II.