1. Przeżywamy ostatni dni maja, zapraszamy na nabożeństwa majowe po Mszy św. o godz.18.00.
 2. We wtorek spotkanie ministrantów o godz. 16.30.
 3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
 4. W najbliższy czwartek, 31 maja, będziemy celebrować uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Z Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie wyjdziemy w uroczystej eucharystycznej procesji na ulice naszej miejscowości. Będziemy dziękować Panu Bogu za dar Eucharystii, będziemy prosić Chrystusa o błogosławieństwo i pokój dla Kościoła powszechnego, dla naszej Ojczyzny i naszego narodu. Udział w tej procesji jest publicznym wyznaniem wiary w to, że Pan Jezus jest wśród nas, w naszym życiu zawsze obecny.
 5. Msze św. w Krasiczynie o godz. 8.00, 10.00 z procesją i o 17.00, w Chołowicach o 8.00 z procesją wokół kościoła, w Mielnowie o 9.15 z procesją wokół kościoła, w Korytnikach o 13.00 z procesją wokół kościoła.
 6. Przygotujmy cztery ołtarze, udekorujmy nasze domy, a przede wszystkim otwórzmy Panu Jezusowi nasze serca na to szczególne spotkanie. Mam nadzieję, że nie braknie chętnych do niesienia obrazów i chorągwi.
 7. Pierwszy ołtarz przy GOKu przygotują rodzice dzieci komunijnych z Korytnik, drugi ołtarz przy krzyżu za parkiem przygotują mieszkańcy Śliwnicy, trzeci ołtarz przy krzyżu na dawnym rynku Krasiczyńskim przygotują mieszkańcy Krasiczyna, a czwarty ołtarz przy bramie kościoła przygotuje Akcja Katolicka.
 8. Proszę o zgłaszanie się do s. Zakrystianki osób, które będą zajmowały się przygotowaniem ołtarzy.
 9. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków w Boże Ciało i przez całą oktawę. Próba sypania w środę o godz. 17.00. Oczywiście prosimy o przygotowanie kwiatów.
 10. Procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła w oktawie Bożego Ciała będzie codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
 11. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
 12. W tym tygodniu, przeżywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca.
 13. W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00.
 14. Mszy Św. w Mielnowie, Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 15. W piątek spotkanie młodzieży KSM.
 16. Bóg zapłać parafianom: Mucha Bernadeta, Podolak Ewelina, Stelmaszczyk Lucyna, Podolak Kamil, Ściera Zdzisław, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Topolska Maria, Karbowniczyn Agnieszka, Ostrowska Adela, Szuban Małgorzata, Lasek Marzena, w Korytnikach: Litwin Teresa, Konopelska Urszula.
 17. Msza św. na Śliwnicy w sobotę o godz. 17.00.
 18. Bóg zapłać za pracę przy drzewie w minioną sobotę.
 19. Pielgrzymka do Markowej, Łańcuta i Jodłówki w sobotę 2 czerwca wyrusza o 7.30 z parkingu przy „Piotrusiu”.
 20. Msza św. z Róży Św. Rodziny, z prośba o urodzaje i obronę od klęsk żywiołowych – w Boże Ciało o godz. 10.00.