1. Nabożeństwa czerwcowe dzisiaj o 16.45, w dniu powszednie po Mszy św. o godz. 18.00.
  2. We wtorek Msza św.  w kapliczce św. Jana z Dukli na Komarze o godz. 19.00 – w int. błog. Boże dla mieszkańców, o szczęśliwe urodzaje i opiekę św. Jan z Dukli – serdecznie zapraszamy.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym.
  4. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego połączone z nabożeństwem czerwcowym i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. W piątek, w uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, naszymi modlitwami będziemy wspierać osobę i dzieła Ojca Świętego. Msze Święte w Chołowicach i Mielnowie o 16.30, w Korytnikach o 17.30, w Krasiczynie o 18.00. Tradycyjnie w tym dniu zbierana ofiara przekazywana jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Ze względu na uroczystość liturgiczną w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Bóg zapłać parafianom: Kozak Ludwika, Podgórska Ewelina, Jurczyszyn Stanisława, Osięga Krystyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Sidor Jan, Martyńska Barbara, Bracio Andrzej, Bracio Jan, Sus Robert, w Korytnikach: Piotrowska Grażyna, Sicińska Ewa.
  7. W sobotę zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  8. Przypinamy, że dziś święto naszej gminy.