1. Msze św. w Krasiczynie o godz. 19.00.
  2. W poniedziałek święto św. Brygidy Szwedzkiej, patronki Europy.
  3. W środę święto Jakuba Apostoła, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W czwartek wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcamy w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie. Po Mszy św. modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. Bóg zapłać parafianom: Lambora Maria, Oleksów Krystyna, Oleksów Agnieszka, Kowarzyk Krzysztof, Sus Piotr za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Gut Stanisława, Wiśniowska Zofia, Sawicka Stanisława, Rożek Beata, Antoniak Krystyna, w Korytnikach: Dańko Aneta, Opałka Anna.
  6. W sobotę spotkanie na temat: Bieżące sprawy społeczne ze szczególnym uwzględnieniem omówienia wchodzącego programu dla rolników – plan dla wsi i programu wyprawka 300 plus – o godz. 17.00 w GOKu.
  7. Impresja zaprasza na koncert orkiestry dętej z Węgier pod dyrekcją Zlotana Cziroka i pokaz grupy tanecznej – dzisiaj na godz. 19.00. Wstęp wolny.
  8. Dzisiaj błogosławieństwo kierowców i pojazdów mechanicznych. Ofiary składane z tej okazji na parkingu przy poświęceniu będą przeznaczone na . środki transportu dla misjonarzy.