1. Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek święto św. Bartłomieja Apostoła.
  5. Bóg zapłać parafianom: Głowacz Maria, Stawarz Grażyna za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Batko Danuta, Sulima Barbara, Domaradzka Jadwiga, Prokopska Ewa, Prokopska Elżbieta, w Korytnikach: Wojciechowska Ewa, Hamryszczak Barbara.
  6. Msza św. na Dybawce Górnej w najbliższą sobotę o godz. 18.00.
  7. W przyszłą niedzielę uczcimy Najświętszą Maryję Pannę Częstochowską.
  8. Siostry Służebniczki informują, że Przedszkole św. Józefa dysponuje jeszcze wolnymi miejscami na rok szkolny 2018/19. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z pobranie kart zapisu.
  9. Ks. Piotr po dwóch latach pobytu w naszej parafii jest przeniesiony do Parafii Przemienienia Pańskiego w Brzozowie. A na jego miejsce ks. Arcybiskup Adam mianował nowego wikariusza ks. Szymona Kota z Sanoka. Ks. Piotrowi dziękujemy za gorliwą pracę, a ks. Szymonowi życzymy aby jak najlepiej czuł się w naszej wspólnocie parafialnej. W naszej parafii posługiwały również Siostry: s. Regina Trybuła w zakrystii i s. Magdalena Rut w przedszkolu. s. Regina odchodzi na emeryturę do Orzechówki, a s. Magdalena na dyrektorkę przedszkola w Radymnie. Na ich miejsce zostały skierowane: s. Helena Zając do zakrystii i s. Alicja Mika do pracy z dziećmi. Odchodzącym Siostrom serdecznie dziękujemy za ich posługę, a przychodzące serdecznie witamy. Wszystkim księżom i siostrom życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i polecamy modlitwie parafian.