1. Uroczystość Matki Bożej Jasnogórskiej, czczonej jako Królowa Polski i główna patronka naszego narodu, skłania nasze serca ku jeszcze większemu zawierzeniu Jej naszych losów. Wsłuchani w słowa Maryi: uczyńcie wszystko, co wam mówi mój Syn, starajmy się wiernie wypełnić Jej wskazania.
  2. W naszej parafialnej wspólnocie witamy ks. Szymona i życzymy mu wszelkich łask Bożych na posługę w naszej parafii.
  3. Msze św. w Krasiczynie w czasie wakacji o godz. 19.00.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  5. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, Msza św. na Śliwnicy o godz. 18.00.
  7. W związku z rozpoczęciem roku szkolnego Siostry Służebniczki, zapraszają rodziców – dzieci zapisanych do Przedszkola Św. Józefa, na spotkanie, które odbędzie się 30 sierpnia (czwartek) 2018 r. o godz. 17.00 w budynku przedszkola. Wszyscy wiemy jak cenne jest pierwsze spotkanie, gdzie są zawsze podawane ważne informacje dotyczące funkcjonowania placówki, dlatego liczymy na liczną frekwencję.
  8. Kończy się czas letnich wakacji dla dzieci i młodzieży, zachęcamy do sakramentu pokuty przed rozpoczęciem roku szlonego.
  9. Bóg zapłać parafianom: Batko Danuta za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Prokopska Elżbieta, Pańczyszyn Tadeusz, Kołodziej Zofia, Pańczyszyn Agnieszka, Lemich Iwona, w Korytnikach: Wojciechowska Marianna, Szpytman Monika.