1. Msze św. w Krasiczynie o godz. 18.00.
  2. Jutro rozpoczyna się nowy rok szkolny dla dzieci i młodzieży. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 8.00 pragniemy wypraszać pomoc Maryi, Stolicy Mądrości, dla uczniów, nauczycieli, katechetów, rodziców i wszystkich zatroskanych o wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia.
  3. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
  5. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00. Wieczorem zachęcamy szczególnie dzieci i młodzież do skorzystania z sakramentu pojednania i przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  7. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.30, natomiast w Korytnikach o 17.30.
  8. W sobotę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, znane jako święto Matki Bożej Siewnej. Odpust w Mielnowie w niedzielę – suma odpustowa o godz. 9.30.
  9. Bóg zapłać parafianom: Prokopska Elżbieta, Prokopski Dariusz, Kołodziej Zofia, Pańczyszyn Agnieszka, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Zwoliński Marek, Nachman Wiktoria, Pańczyszyn Franciszka, Anders Teresa, Kruk Maria, w Korytnikach: Kurpyta Małgorzata, Sarosińska Władysława.