1. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele o godz. 18.00, wcześniej Msza Św. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie. W niedzielę różaniec o godz. 16.30.
 2. W poniedziałek spotkanie młodzieży szkół średnich przygotowującej się do bierzmowania z Ks. Dziekanem po Mszy św. wieczornej i różańcu.
 3. W poniedziałek spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek rozpoczyna się Wizytacja Kanoniczna w naszej Parafii w pierwszy dzień ks. Biskup odwiedzi kościoły dojazdowe (Korytniki o godz. 15.00, Chołowice 16.30, Mielnów 18.00), natomiast w środę Krasiczyn. Będzie w szkole, w przedszkolu Sióstr, odwiedzi wielodzietna rodzinę, a w naszym kościele odprawi Mszę św. w czasie której udzieli bierzmowania naszej młodzieży. Powitanie biskupa o godz. 17.00 następnie prezentacja grup parafialnych, różaniec i Msza św.
 5. W środę o godz. 16.45 spotkanie ministrantów i gwiazdeczek Maryi.
 6. W czwartek różaniec w intencji naszej Ojczyzny połączony z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 7. W piątek Mszy Św. w kościołach dojazdowych nie będzie.
 8. W piątek po Mszy św. i różańcu spotkanie młodzieży KSMu.
 9. Bóg zapłać Rodzicom młodzieży, która przyjmie sakrament bierzmowania za posprzątanie w kościele i wokół kościoła. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Amarowicz Marta, Lisowiec Wiesław, Prokopski Ireneusz, Świsterska Barbara, Uszkiewicz Roman, w Korytnikach: Pluta Elżbieta, Bogusława Wróbel.
 10. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne.
 11. W przyszłą niedzielę Odpust  św. Maksymiliana w Korytnikach, uroczysta suma odpustowa o godz. 11.00.
 12. Za tydzień 14 października po raz 18. będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.