1. Dzisiaj obchodzimy 18. Dzień Papieski, a we wtorek, 16 października będziemy wspominać 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 2. Dzisiaj także w Dniu Edukacji Narodowej nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.
 3. W poniedziałek spotkanie grupy modlitewnej.
 4. W środę o godz. 16.30 spotkanie ministrantów.
 5. W środę różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek, w święto św. Łukasza, Ewangelisty, zapraszamy do modlitwy w intencjach pracowników służby zdrowia. Po Mszy św. różaniec połączony z modlitwą Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego.
 7. W piątek Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 8. W piątek po Mszy św. i różańcu spotkanie młodzieży KSMu.
 9. Bóg zapłać parafianom: Amarowicz Piotr, Lisowiec Wiesław, Prokopski Ireneusz, Świsterska Barbara, Świsterski Tadeusz, Prokopska Agnieszka, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Lisowiec Piotr, Maksym Teresa, Zwolińska Bogusława, Zuzmak Józefa, Draganowska Małgorzata, w Korytnikach: Trojanowska Aleksandra, Litwin Zofia.
 10. Za tydzień młodzież przeprowadzi zbiórkę do puszek na przygotowanie grobów zapomnianych i księży przed Wszystkimi Świętymi.
 11. Przypominamy, że codziennie nabożeństwo różańcowe jest po Mszy św. o godz. 18.00.
 12. Pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, które były zaangażowane w przygotowanie wizytacji kanonicznej w naszej parafii.
 13. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej modlitwy za zmarłych, wypominki są na bocznych ołtarzach.