1. Kończy się październik. Jeszcze do środy wspólnie będziemy rozważać tajemnice różańcowe o godz. 18.00.
 2. W środę o godz. 16.30 spotkanie ministrantów.
 3. W środę różaniec i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 4. W czwartek, 1 listopada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte: w Krasiczynie 8.00, 11.00 i 14.00 na cmentarzu z procesją za zmarłych, nie będzie Mszy Św. o 17.00;
 • w Korytnikach o 8.30 z procesją na cmentarz,
 • w Chołowicach o 8.00 z procesja na cmentarz,
 • w Mielnowie o 9.30 z procesja na cmentarz.
 1. W piątek, 2 listopada Dzień Zaduszny – to dzień szczególnej modlitwy za zmarłych. Msze Św. w Krasiczynie o 8.00 i 17.30, w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.30.
 2. W tym miesiącu nie będzie specjalnych nabożeństw związanych z pierwszym czwartkiem i piątkiem miesiąca, ale zachęcamy do przyjęcia Komunii św. wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek.
 3. W pierwszą sobotę miesiąca uczcimy Niepokalane Serce Maryi.
 4. Nie zapominajmy, że przez osiem pierwszych dni listopada duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych zwykłych warunków odpustu, to znaczy: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
 5. Nabożeństwo wypominkowe w poniedziałek i wtorek po Mszy Św. wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia.
 6. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 7. Bóg zapłać parafianom: Jach Ewa Kasprzyk Agata i Arkadiusz, Bobek Ewa, Dobosz Stanisława, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Olszański Krystian, Olszańska Janina, Zwolińska Zofia, Olszańska Beata, Kraus Iwona, w Korytnikach: Narożnowska Ludwika, Pawłowska Beata.
 8. Zespół Soul wydał płytę pt. „Dzieci Niepodległej – Bogu i Ojczyźnie”, można nabyć w zakrystii.