1. Dzisiaj różaniec z wypominkami o godz. 16.30.
 2. Nabożeństwo wypominkowe w poniedziałek i wtorek po Mszy Św. wraz z koronką do Bożego Miłosierdzia.
 3. W poniedziałek spotkanie grupy modlitewnej.
 4. W środę o godz. 16.30 spotkanie ministrantów.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W piątek Msze Św. w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.00.
 8. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 9. Bóg zapłać parafianom: Błachut Magdalena, Draganowska Dagmara, Pisarska Anita, Mazur Monika, Sajdak Małgorzata, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Guzdek Anna, Mroczka Marek, Wanat Sylwia, Grochoła Stanisława, Kubik Wiesław, w Korytnikach: Kulinczak Mariola, Łuksza Anna.
 10. Młodzież KSMu bardzo dziękuje za zakupy na ich kramie w czasie odpustu.
 11. Za tydzień, w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata. Jest to równocześnie patronalne święto Akcji Katolickiej.
 12. Zwracamy się do ludzi dobrej woli o pomoc dla naszej córki Iwony oraz włączenie się w zbiórkę pieniędzy na jej leczenie. Iwona ma 16 lat urodziła się z rozszczepem kręgosłupa choroba przykuła ją do wózka inwalidzkiego ale dzięki systematycznej rehabilitacji i włączonej terapii komórkami macierzystymi ma szansę chodzić. Iwona ma niesamowitą wolę walki ze swoją niepełnosprawnością dlatego też nie poddaje się i wierzy, że się uda. Wzrastające koszty leczenia zmuszają nas do szukania wsparcia finansowego wśród ludzi o ,,Wielkim Sercu”. Zbiórka do puszek odbędzie się w przyszłą niedzielę. Bardzo prosimy o wsparcie. Wdzięczni rodzice Iwony.
 13. Dzisiaj drugi dzień „Festiwalu Na Styku Kultur” – w programie wystawy, koncerty muzyczne oraz prezentacja książki ks. Prałata i wiele innych ciekawych atrakcji.