1. Trzecia niedziela Adwentu to niedziela radości – gaudete. Zbliża się bowiem czas wypełnienia obietnicy, nadejścia Zbawiciela. Stąd nietypowy, różowy kolor szat liturgicznych. Aby owa radość stała się naszym udziałem, trzeba dobrze wykorzystać czas przygotowania, jaki daje nam Pan.
 2. W kolejnym tygodniu Adwentu Kościół zaprasza nas do modlitwy o chrześcijańskie życie naszych rodzin. Zapraszamy do udziału w liturgii najbliższych dni, a także do rodzinnej modlitwy w domach, a szczególnie na Msze Święte roratnie o godz. 6.30.
 3. W poniedziałek spotkanie ministrantów o godz. 16.30, a po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek spowiedź chorych przed świętami od godz. 15.00 – zgłoszenia w zakrystii.
 5. Najlepszym przygotowaniem do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia niech będzie oczyszczenie i umocnienie serc w sakramencie pokuty. W naszej parafii spowiedź święta w środę: w Krasiczynie 15.30 – 17.30, w Korytnikach 15.30 – 16.30, w Chołowicach i Mielnowie 15.30 – 16.00.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek nie będzie adoracji Najświętszego Sakramentu z racji spowiedzi.
 8. W piątek Mszy Św. w kościołach dojazdowych nie będzie.
 9. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 10. Bóg zapłać parafianom: Łukasiewicz Rafał, Pisarska Ewa i Karolina, Żyła Sylwia, Kucharska Izabela, Amarowicz Elżbieta, Uberman Jadwiga, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Doktor Natalia, Sosa Anna, Fedyk Joanna, Kochanowicz Jadwiga, Kochanowicz Danuta, w Korytnikach: Domaradzka Bożena, Konat Barbara, Konat Krystyna.
 11. Są do nabycia Świece Wigilijne Caritas w zakrystii.
 12. Młodzież KSMu przygotowała kiermasz przedświąteczny.
 13. Jacek Żygała, misjonarz z Peru dziękuje za wsparcie otrzymane od parafii i bierzmowanych.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Do nabycia „Miłujcie się”, „Gość Niedzielny” z płytą z kolędami i „Mały Gość Niedzielny” z wizerunkiem ikony Matki Bożej niosącej Ducha Świętego.