1. Ostatnia niedziela Adwentu kieruje nasz wzrok w stronę Maryi Panny, w której życiu wypełnia się obietnica Pana Boga, złożona praojcom w wierze. Przeżywajmy nadchodzące święta z głęboką nadzieją na nowe Boże narodzenie w naszych sercach i w naszej parafialnej wspólnocie.
 2. Zapraszamy do udziału w ostatnich roratach jutro o godz. 6.30. Po Mszy św. będzie możliwość skorzystania ze spowiedzi św.
 3. Zasiadając jutro do wigilijnej wieczerzy, pamiętajmy nie tylko o licznych świątecznych tradycjach, ale nade wszystko o wspólnej modlitwie, odczytaniu fragmentu Ewangelii oraz śpiewie kolęd.
 4. Na Pasterkę zapraszamy: do Kaplicy zamkowej o godz. 20.00, w Chołowicach o godz. 21.00, w Mielnowie i Korytnikach o 22.00, w Krasiczynie o 24.00.
 5. We wtorek, w uroczystość Bożego Narodzenia, a w środę święto św. Szczepana, Msze Św. o godz. 8.00 i 11.00, nie będzie Mszy Św. o 17.00. W kościołach dojazdowych porządek nabożeństw niedzielny.
 6. Tradycyjnie w Szczepana składamy ofiary na potrzeby Seminarium Duchownego w Przemyślu i UP JPII w Krakowie.
 7. W czwartek 27 grudnia, wspominamy św. Jana Apostoła i błogosławieństwo wina.
 8. W piątek 28 grudnia, wspominamy św. Młodzianków, męczenników, błogosławieństwo małych dzieci. W piątek Mszy Św. w kościołach dojazdowych nie będzie.
 9. Wizyta duszpasterska: 29 w sobotę od godz. 9.00 do 20.00 – jeden ksiądz Chołowice, Mielnów, drugi w Korytnikach. W czasie kolędy Msze św. rano o 7.00 i wieczorem o17.30.
 10. Bóg zapłać parafianom: Sosa Eugeniusz, Fedyk Patryk, Kochanowicz Jadwiga i Kamila, Kochanowicz Danuta i Katarzyna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Łysejko Zygmunt, Fok Tadeusz, Sajdak Urszula, Łukasiewicz Danuta, Maliczowska Maria, w Korytnikach: Szpuntowicz Joanna, Bajda Katarzyna.
 11. W przyszłą niedzielę, w święto Świętej Rodziny. Na Mszy św. o 11.00 intencja z Róży św. Rodziny.
 12. Są do nabycia Świece Wigilijne Caritas w zakrystii.
 13. Bóg zapłać osobie anonimowej za złożoną ofiarę 1000 zł na potrzebujących z naszej parafii.
 14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest więcej numerów „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.
 15. Drogim solenizantom i jubilatom życzymy pokoju serca i wszelkiego błogosławieństwa.