1. Niedzielą Chrztu Pańskiego kończy się liturgiczny obchód Bożego Narodzenia. Zgodnie z wielowiekową tradycją czas świątecznych dekoracji i śpiewania kolęd przedłużamy do święta Ofiarowania Pańskiego, 2 lutego.
 2. W naszej parafii gościmy dzisiaj ks. Pawła Knurka – misjonarza z Białorusi.
 3. Dzisiaj „Widowisko Świąteczne” w GOKu o godz. 15.00.
 4. W poniedziałek spotkanie Grupy modlitewnej.
 5. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.30.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek Msze Św. w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.00.
 9. Odpowiadając na pragnienie samego Chrystusa, który modlił się do Boga Ojca za swoich uczniów, „aby byli jedno”, w najbliższy piątek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
 10. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie KSMu.
 11. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o 16.30. W tym dniu również wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, patrona archidiecezji.
 12. Bóg zapłać parafianom: Rzepczyńska Marzena, Holicka Elżbieta i Agata, Bram Maria, Pankiewicz Joanna, Fedyk Kazimierz, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Pankiewicz Maria, Katan Małgorzata, Jasińska Marta, Jarzynka Stanisława, Krzywińska Teresa, w Korytnikach: Narożnowska Małgorzata, Litwin Zuzanna.
 13. Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana Kolędą. Jeśli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć księdza po kolędzie w minionym czasie, a pragnie to uczynić – prosimy by zgłosił się do kancelarii parafialnej i ustalił termin wizyty. Pragniemy podziękować za gościnność, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i składane ofiary – Bóg zapłać! – DUSZPASTERZE.
 14. Do podziękowań dołączają się również Siostry Służebniczki, za wszelkie wsparcie okazane przy okazji nabywania opłatków – serdeczne Bóg zapłać!
 15. Natomiast w niedzielę 20.01 2019r., jak to już jest w tradycji naszej parafii, na godz. 15.00 na wspólne kolędowanie na Zamku zaprasza Akcja Katolicka.