1. W poniedziałek wspomnienie Matki Bożej z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. Zapraszamy na Mszę Świętą z sakramentem namaszczenia chorych o godz. 17.30. Bardzo proszę o pomoc w dotarciu do naszej świątyni wszystkim chorym i seniorom.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej.
  3. W czwartek święto Cyryla i Metodego, patronów Europy oraz modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  4. W piątek Mszy św. w kościołach dojazdowych nie będzie.
  5. Bóg zapłać parafianom: Topolska Maria, Ostrowska Adela, Szuban Małgorzata, Lasek Marzena, Tokarz Małgorzata, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Buczek Krystyna, Krawiec Elżbieta, Karbowniczyn Agnieszka, Stelmaszczyk Irena, Pańczyszyn Stanisława, w Korytnikach: Narożnowska Aneta, Narożnowska Barbara.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności Zenona Prokopskiego (13 int.) i Marię Sajdak (8 int.). Wieczny odpoczynek…
  7. Zebranie wiejskie sołectwa Krasiczyn w związku z wyborami na sołtysa odbędzie się w dniu 16 lutego 2019r. (sobota) o godz. 17.00.