1. Wyjątkowy charakter Wielkiego Postu wyrażamy poprzez nasz udział w nabożeństwach pasyjnych. Nabożeństwo Drogi krzyżowej w naszej świątyni w piątki o godz. 17.30. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.15.
 2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej.
 3. We wtorek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Msza św. o godz. 17.30 i po niej spotkanie.
 4. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.30.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i spotkanie przygotowujących się do bierzmowania klasy VI i VII.
 6. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. W piątek Droga Krzyżowa: w Krasiczynie o 17.30 a po niej Msza Św. Mszy Św. i Droga Krzyżowa w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 8. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży KSMu.
 9. Bóg zapłać parafianom: Sidor Agnieszka, Martyńska Barbara, Bracio Krystyna, Bracio Andrzej i Piotr, Sus Anna, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Iwaszko Iwona, Buczniak Michalina, Buczniak Andrzej, Lambora Dorota, Potaczek Zuzanna, w Korytnikach: Inglot Maria, Sawicka Teresa.
 10. Przyszła niedziela to 3 miesiąca składka przeznaczona na nasze inwestycje.
 11. Za tydzień przypada niedziela Ad gentes – Dzień Modlitwy i Solidarności z Misjonarzami. Zbiórka do puszek po każdej Mszy Świętej.
 12. Siostry Służebniczki informują, że rozpoczęły się zapisy do Przedszkola Sióstr na rok szkolny 2019/20. Zapisy prowadzone są dla dzieci od 2,5 roku do 6 lat.