1. Dzisiejsza niedziela Ad Gentes to Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Po Mszy Świętej do puszek będą zbierane ofiary na wsparcie dzieł podejmowanych przez misjonarzy.
 2. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.15.
 3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP, dzień szczególnej modlitwy za ojców. Spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po Msza św. o godz. 17.30.
 5. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.30.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i spotkanie przygotowujących się do bierzmowania klasy VIII SP i III Gimnazjum.
 7. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek Droga Krzyżowa: w Krasiczynie o 17.30 a po niej Msza Św. Mszy Św. i Droga Krzyżowa w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30. To również dzień modlitwy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
 9. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży KSMu.
 10. Bóg zapłać parafianom: Buczniak Michalina, Buczniak Andrzej, Lambora Dorota, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Ściera Ryszard, Szmuc Agnieszka, Sawicki Łukasz, Kowarzyk Krzysztof, Oleksów Agnieszka, w Korytnikach: Szymaszek Wanda, Fednar Danuta.
 11. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Damian Ryszard Sielski, zam. we Wrocławiu, z Joanna Małgorzata Bracio, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź I.
 12. Ekstremalna Droga Krzyżowa.
 13. Mały Gość Niedzielny dla prenumeratorów.