1. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.15.
 2. W poniedziałek 25 marca przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Z obchodem uroczystości związany jest ogłoszony w Kościele Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy wszystkich wiernych do obrony życia poczętego poprzez duchową adopcję. Uroczyste podjęcie dzieła modlitwy za nienarodzonych odbędzie się podczas Mszy Świętej o godz. 17.30.
 3. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Msza św. o godz. 17.30.
 5. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.00.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej.
 7. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek Droga Krzyżowa: w Krasiczynie o 17.30 a po niej Msza Św. Mszy Św. i Droga Krzyżowa w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 9. W piątek po Mszy św. spotkanie młodzieży KSMu.
 10. Ekstremalna Droga Krzyżowa jest szczególną inicjatywą pozwalająca oderwać się od codziennych spraw i spotkać z Bogiem. Wyruszamy z piątku na sobotę Wyjście o godz. 24.00 spod kościoła. Prosimy o zapisywanie się w zakrystii, abyśmy wiedzieli jaki zamówić bus na powrót (10-15zł). Spotkanie organizacyjne w środę po nowennie.
 11. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.00.
 12. Bóg zapłać parafianom: Ściera Ryszard, Szmuc Agnieszka, Kowarzyk Krzysztof, Oleksów Agnieszka, Rodzeń Małgorzata, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Kowarzyk Irena, Pawlik Czesława, Sus Czesława, Kruk Tadeusz, Lambora Maria, w Korytnikach: Bieszczad Małgorzata, Szpuntowicz Monika.
 13. Dziękuję za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu od Róży z Dybawki Pani Ziemlak Stefanii.
 14. Bóg zapłać za składkę inwestycyjną z minionej niedzieli.
 15. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Damian Ryszard Sielski, zam. we Wrocławiu, z Joanna Małgorzata Bracio, zam. w Krasiczynie. Zapowiedź II.
 16. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na letni (z 2.00 na 3.00).