1. Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym dzisiaj o godz. 16.15.
 2. W poniedziałek po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej.
 3. We wtorek spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. Msza św. o godz. 17.30.
 4. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.00.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej spotkanie Akcji Katolickiej.
 6. W czwartek Warsztaty Terapii Zajęciowej w Korytnikach zapraszają na Misterium Męki Pańskiej na godz. 16.00.
 7. W piątek, odprawiamy nabożeństwo Drogi krzyżowej, przechodząc ulicami naszej parafii. Msza św. o godz. 17.30, a po niej nabożeństwo około 18.00, w trakcie, którego zostanie poświęcony krzyż przy zamku.
 8. W kościołach dojazdowych w piątek Mszy św. i Drogi krzyżowej nie będzie.
 9. Od piątku do niedzieli w Dukli będzie miało miejsce 26 Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej – z naszej parafii kilkanaścioro młodych uda się na to wydarzenie.
 10. Bóg zapłać parafianom: Oleksy Krystyna i Małgorzata, Gut Stanisława, Gut Kamila, Wiśniowska Zofia, Wiśniowska Edyta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Leżuch Małgorzata, Sawicka Stanisława, Rożek Beata, Antoniak Krystyna, Banat Janina, w Korytnikach: Kupińska Anna, Bojarska Alicja.
 11. Za tydzień obchodzimy niedzielę Męki Pańskiej, zwaną Niedzielą Palmową. Podczas wszystkich Mszy świętych dokonamy błogosławieństwa palm i wysłuchamy Ewangelii o Jego męce.
 12. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu z ostatnich Gorzkich żali oraz od członków Róży św. Rodziny i Róży Pani Krystyny Bracio.
 13. Jak co roku w okresie Wielkiego Postu Caritas rozprowadza baranki i paschaliki.
 14. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Michał Jakub Kalnicki, zam. w Przemyślu, z Agnieszka Maria Racibor, zam. w Korytnikach. Zapowiedź I.