1. Rozpoczyna się tzw. biały tydzień – oktawa Wielkanocy, która jest przedłużeniem świętowania pamiątki Zmartwychwstania Jezusa na cały tydzień, dlatego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  2. W poniedziałek Wielkanocny w Krasiczynie Msze św. o 8.00 i 11.00, nie będzie Mszy św. o godz. 17.00. Na dojazdach Msze św. jak w każdą niedzielę.
  3. Przez cały tydzień nowenna przed Miłosierdziem Bożym po Mszy św. wieczornej. Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.
  4. W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej spotkanie rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy VIII i III gimnazjum (Spotkanie przesunięte na czwartek godz. 19.00).
  5. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  6. Mszy Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
  7. Bóg zapłać parafianom: Stadnik Andrzej, Stadnik Tadeusz, Stadnik Tomasz, Jurczak Andrzej, Tkacz Mariola (środa), Gagat Piotr, Duda Władysława, Wieczorek Bogusława, Kindlik Jolanta, Witko Dorota (sobota), za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Głowacz Ryszard, Stawarz Eugeniusz, Batko Danuta, Domagalski Artur, Prokopska Ewa, w Korytnikach: Burdziak Beata, Krzyk Maria.
  8. W przyszłą niedzielę – drugą niedzielę Wielkanocy, czyli niedzielę Miłosierdzia Bożego, rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia – zbiórka do puszek na Caritas. O godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia, adoracja Najświętszego Sakramentu i koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  9. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Marcin Zapołoch, zam. w Korytnikach, z Sabiną Wanat, zam. w Reczpolu. Zapowiedź I.
  10. Wielkanoc to czas nadziei, czas odrodzenia się wiary w moc Zmartwychwstałego Chrystusa i dobro drugiego człowieka. Życzymy aby Święta Wielkanocne przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem umocnienia wiary. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie niech da siły w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.