1. Wyjątkowość drugiej niedzieli Wielkanocy najlepiej oddają słowa zaczerpnięte z „Dzienniczka” św. Faustyny: „Pragnę, ażeby pierwsza niedziela po Wielkanocy była świętem Miłosierdzia. W dniu tym otwarte są wnętrzności miłosierdzia Mego, wylewam całe morze łask na dusze, które się zbliżą do źródła miłosierdzia Mojego. W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże, przez które płyną łaski”.
 2. Dzisiaj o godz. 15.00 w Godzinie Miłosierdzia, adoracja Najświętszego Sakramentu i koronkę do Bożego Miłosierdzia (odpust zupełny).
 3. Dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na „Caritas”.
 4. W poniedziałek i środę spotkanie dzieci przygotowujących się do I komunii św. po Mszy św. wieczornej.
 5. We wtorek Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, patrona Polski, przeniesiona z 23 kwietnia. Spotkanie dla bierzmowanych klasy VIII i III gimnazjum oraz grupy modlitewnej po Mszy św. wieczornej.
 6. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16.30.
 7. W środę rozpoczynamy miesiąc maj, Msza św. w Krasiczynie o godz. 17.30, a po niej nabożeństwo majowe połączone z nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 9. W piątek Uroczystość NMP Królowej Polski, porządek Mszy św. w Krasiczynie i w kościołach dojazdowych – jak w niedzielę. Odwiedziny chorych z racji I piątku od godz. 13.00. Majówka o godz. 16.30.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 11. W sobotę 4 maja wspominamy św. Florian – patron strażaków. Msza św. z racji I soboty na Śliwnicy przy kapliczce Matki Bożej o 17.00.
 12. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.00.
 13. Bóg zapłać parafianom: Głowacz Ryszard, Stawarz Eugeniusz, Batko Danuta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. Bóg zapłać za ofiary na sprzątanie od: Domagalska Jadwiga, Marian Róża, Kruppe Grzegorz. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy rodziców dzieci I komunijnych, w Korytnikach: Łuc Piotr, Sitnik Regina, Racibor Danuta, Racibor Katarzyna.
 14. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci klas III będą przeżywać I Komunię.
 15. Do stanu małżeńskiego przygotowują się: Marcin Zapołoch, zam. w Korytnikach, z Sabiną Wanat, zam. w Reczpolu. Zapowiedź II.