1. W dzisiejszej modlitwie szczególnie pamiętamy o naszych mamach z okazji ich święta. Niech Najświętsza Maryja Panna, wzór macierzyńskiego serca, nieustannie wyprasza potrzebne dary, a wdzięczność i miłość najbliższych zawsze radują Wasze serca.
 2. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.30, a od poniedziałku do piątku po Mszy św. wieczornej.
 3. W poniedziałek spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 17.00, natomiast po Mszy św. i majówce spotkanie Grupy modlitewnej oraz młodzieży przed bierzmowaniem klas VIII i III gimnazjum.
 4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje (dni krzyżowe), jeśli pogoda pozwoli procesja w poniedziałek do krzyża na dawnym rynku.
 5. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16.30.
 6. W środę nabożeństwo majowe połączone z nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek modlitwy ratowania dusz od potępienia wiecznego połączone z majówką i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek, na zakończenie maryjnego majowego miesiąca, oddamy cześć Matce Bożej, obchodząc święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i po majówce planowany koncert Maryjny – Sister & Brother’s Band.
 9. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
 10. W piątek Msze św. w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.30. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 11. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
 12. Msza św. na Śliwnicy z racji I soboty o godz. 18.00.
 13. Bóg zapłać parafianom: Zwoliński Marek, Nachman Wiktoria, Kruk Maria, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy rodziców młodzieży, która 6 czerwca przyjmie sakrament bierzmowania, w Korytnikach: Bednarczyk Małgorzata, Wilk Agnieszka.
 14. Bóg zapłać za złożone ofiary w miniona niedzielę – składkę inwestycyjną.
 15. Zbiórka makulatury na studnie w Afryce – garaż wikariusza.
 16. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca zmiana tajemnic.