1. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu”.
 2. Dzisiejsza uroczystość kończy okres Wielkanocy. Przypominamy jednocześnie, że czas Komunii św. wielkanocnej tradycyjnie jest liczony od Środy Popielcowej do uroczystości Trójcy Przenajświętszej, czyli do przyszłej niedzieli.
 3. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.45, w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
 4. W poniedziałek (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt), obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w poniedziałek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach i Krasiczynie o 17.30. Spotkanie grupy modlitewnej.
 5. We wtorek spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 17.00, natomiast po Mszy św. spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem klasa VI, a w środę klasa VII.
 6. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św.
 7. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 8. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Modlitwy ratowania dusz od potępienia wiecznego i adoracja Najświętszego.
 9. Mszy Św. w kościołach dojazdowych w piątek nie będzie.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSMu i Akcji Katolickiej.
 11. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
 12. Bóg zapłać rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za sprzątanie w środę, a w sobotę: Zwolińska Józefa, Sekuła Dorota, Partyka Krystyna, Majchrowicz Henryk. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Amarowicz Maria, Nowak Alicja, Grabowicz Zdzisław, Majchrowicz Maciej, Krupczak Aleksander, w Korytnikach: Litwin Teresa, Konopelska Urszula.
 13. Zbiórka makulatury na studnie w Afryce.