1. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.45, w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
 2. W poniedziałek spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 17.00, po Mszy św. spotkanie grupy modlitewnej.
 3. W środę zakończenie roku szkolnego 2018/19, Msza św. o godz. 8.00.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej zbiórka ministrantów.
 5. W czwartek Kościół obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej. Z wdzięcznością za obecność Chrystusa pod postaciami chleba i wina wyruszymy w tradycyjnej procesji eucharystycznej ulicami naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do włączenia się w procesję wszystkich parafian oraz grupy duszpasterskie.
 6. Msze św. w Krasiczynie o godz. 8.00, 10.00 z procesją i o 17.00, w Chołowicach o 8.00 z procesją wokół kościoła, w Mielnowie o 9.15 z procesją wokół kościoła, w Korytnikach o 13.00 z procesją wokół kościoła.
 7. Przygotujmy ołtarze i udekorujmy nasze domy. Mam nadzieję, że nie braknie chętnych do niesienia obrazów i chorągwi. Pierwszy ołtarz przy GOKu przygotują rodzice dzieci komunijnych z Korytnik, drugi ołtarz przy krzyżu za parkiem przygotują mieszkańcy Śliwnicy, trzeci ołtarz przy krzyżu na dawnym rynku Krasiczyńskim przygotują mieszkańcy Krasiczyna, a czwarty ołtarz przy bramie kościoła przygotuje Akcja Katolicka.
 8. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatków i dzwonienia w Boże Ciało i przez całą oktawę. Próba sypania w środę o godz. 17.00. Oczywiście prosimy o przygotowanie kwiatów.
 9. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Dyspensy udzielił ks. abp Adam Szal.
 10. Mszy św. w kościołach dojazdowych w piątek nie będzie.
 11. W sobotę na Dybawce Górnej Msza św. przy krzyżu o godz. 18.00.
 12. W sobotę na Mszy św. o 17.30 KSM będzie świętował swoje 10-lecie istnienia.
 13. Bóg zapłać parafianom: Amarowicz Maria, Nowak Alicja, Grabowicz Zdzisław, Majchrowicz Maciej, Krupczak Aleksander, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Buczyńska Jolanta, Kopańska Małgorzata, Kaleta Barbara, Foryś Monika, Amarowicz Marta, w Korytnikach: Kowal Barbara, Osada Magdalena.
 14. Msza św. z Róży Św. Rodziny, z prośba o urodzaje i obronę od klęsk żywiołowych – w Boże Ciało o godz. 10.00.