1. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe z procesją o godz. 16.30, w tygodniu po Mszy św. wieczornej. Zmiana godziny Mszy św. wieczornej na 19.00.
  2. Dzisiaj Święto Gminy Krasiczyn – na boisku sportowym od godz. 15.00.
  3. Bieżący tydzień obfituje w uroczystości liturgiczne. W poniedziałek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msza św. przy kapliczce na Komarze o godz. 18.00, a w Kościele o 19.00 po Mszy św. procesja eucharystyczna, a po niej spotkanie grupy modlitewnej.
  4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, połączona z nabożeństwem czerwcowym.
  5. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Msze św. w czwartek w Chołowicach i Mielnowie o 16.30, w Korytnikach o 18.00, w Krasiczynie o 19.00.
  6. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  7. W piątek Mszy św. w kościołach dojazdowych nie będzie.
  8. W sobotę Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła, składka na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Msze św. w Chołowicach i Mielnowie o 16.30, w Korytnikach o 18.00, w Krasiczynie o 19.00.
  9. Bóg zapłać parafianom: Buczyńska Jolanta, Kopańska Małgorzata, Kaleta Barbara, Prokopska Łucja, Amarowicz Marta, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Uberman Anna, Hołowiecka Katarzyna, Świsterski Tadeusz, Lisowiec Piotr, Jach Ewa, w Korytnikach: Lenczyk Danuta, Czarnecka Maria.
  10. Z okazji przypadającego dzisiaj Dnia Ojca składamy serdeczne życzenia i zawierzamy ojców opiece św. Józefa.